HOPPE Е Број 9 Подмачкување на Нафта

HOPPE Е Број 9 Подмачкување на Нафта

DEN 143.76

Достапност

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 1 Инчи.Висока вискозност масло рафинирано до совршенство.Идеален за огнено оружје, риболов ленти, и други прецизни механизми.Вклучува една 14.9 milliliter прецизност шише.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа