MroMax M6x80mm Цинк Позлатен Јаглероден Челик Проширување Хексадецимален Завртки Ореви Ракав Сидро Fastener за Ограда Дома Инсталација за Климатизација Боја Цинк Тон 12pcs

MroMax M6x80mm Цинк Позлатен Јаглероден Челик Проширување Хексадецимален Завртки Ореви Ракав Сидро Fastener

DEN 189.36

Достапност

【ГОЛЕМИНА】- Модел : M6x80mm; Род Дијаметар : 6mm/ 0.24"; Род Должина : 80mm/ 3.15"; Ракав Дијаметар : 6mm/ 0.24"; Ракав Цевка Должина : 60mm/ 2.36". 【МАТЕРИЈАЛ】- Проширување ракав завртки направен од висок квалитет на јаглероден челик материјал, цинк позлатен заврши за анти- ' рѓа и долготрајната употреба. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】- Цинк Позлатен Проширување Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба, носат-отпор, анти-корозија, висока ' рѓа отпор. 【ФУНКЦИЈА】- Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и плочи, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема. 【АПЛИКАЦИЈА】- Проширување Болт се Користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата, burglarproof вратата и прозорецот, крошна, климатизација rach фиксација, дома декорација, инженерство, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа