OE Стил Возачот Левата Страна на Вратата Огледало Стаклена Плоча Компатибилен со Chevy Impala 14-20

OE Стил Возачот Левата Страна на Вратата Огледало Стаклена Плоча Компатибилен со Chevy Impala 14-20

DEN 645.12

Достапност

▶️ Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота. ▶️ Зададените Димензии како ОЕМ. ▶️ Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување. ▶️ Директна Замена за Фабриката Единица. ▶️ Без Објект Сензор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа