HHIP 2066-2000 2 x 3/4 го Понесе 90 степени APKT-160408 Индекс во можност Лице Мелница, 5 Заби

HHIP 2066-2000 2 x 3/4 го Понесе 90 степени APKT-160408 Индекс во можност Лице Мелница, 5 Заби

DEN 1972.80

Достапност

11 степен на позитивни правоаголна внесува овозможувајќи висок длабочината на сечење и добиточна храна по заб.Користење со 16 Mm, apkt-160408 карбид инсерти кои не се вклучени.Висина е 1.75 инч.Користи M4 X 8 завртки #2100-0069. 5 заби.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа