Newmind Бебе Креветчето Играчки Заврши Околу Спирала Виси Rattles Играчка Шетач Играчка Автомобил Седиште Креветчето Pram Животни Играчка за Бебе Години Новороденче Момчи

Newmind Бебе Креветчето Играчки Заврши Околу Спирала Виси Rattles Играчка Шетач Играчка Автомобил Седиште Креветчето

DEN 287.76

Достапност

* Лесно да се обвива околу шетач бар или страна од креветчето.Одличен подарок за новородените бебиња. * Симпатична новороденче виси штракаат играчка со животните дизајн помага да се стимулира babys преку поглед, допир и звук, поттикнуваат бебето да се допре и да се истражуваат. * Кога бебето е 0-12 месеци стари, црни и бели серија на спирала активност играчка е најдобар избор за babys развој. * Спиралата активност играчка има 3 виси делови, и со "ББ" звук, бел, звук хартија дизајн одделно. * Развивање на babys тактилни и рака око координација природно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа