KLIFA - AMOR - 21 унца, Сет од 6, Акрилик Чаши за Пиење Highball Iced Чаши Чај, BPA-Free, Пластовидно Пластични Drinkware, машина за миење Садови Безбедно, Сиво-Црна

KLIFA - AMOR - 21 унца, Сет од 6, Акрилик Чаши за Пиење Highball Iced Чаши Чај, BPA-Free, Пластовидно Пластични

DEN 839.76

Достапност

УНИКАТЕН ДИЗАЈН- "Падне за вас секојдневно" е концептот на нашите шпански дизајнер создаде оваа серија.Дијамант-Намалување на дизајн на надворешната површина и лесно да се држат.Мазна дизајн на внатрешната површина и лесно да се чисти.Идеален за ресторан, угостителство, секојдневна употреба, и на отворено.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и BPA free - Направени од издржлив и храна-одделение материјал. 100% произведено во Тајван.Нема пластични мирис.ОДЛИЧНО ЗА ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО АКТИВНОСТИ - да се Загрози-доказ.Деца пријателски.Пластовидно.Простор за заштеда на енергија за складирање.Не грижете добивање повредени од скршеното стакло.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО и ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - Топ рек машина за миење садови безбедно.Рака мие, се препорачува.Обновливи и издржлив дизајн со Еко-пријателски процес на производство.ВОЛУМЕН КАПАЦИТЕТ - 21 оз.ВИСИНА : 6.38" (16.2 cm) ДИЈАМЕТАР : 3.5" (8.9 cm), Сет од 6.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа