JINGJIE Latch Кука за Полнење Килим за Возрасни и Деца Latch Кука Колекции Везана Бушава со Жаба Претходно Печатени Шема 52X38cm/20.5 Инчен X15 Инчен

JINGJIE Latch Кука за Полнење Килим за Возрасни и Деца Latch Кука Колекции Везана Бушава со Жаба Претходно

DEN 551.76

Достапност

Голема занаети ви даде можност да се направи рачно производство заедно со вашите деца(за возраст 8-10 или нагоре).Креирање шарени уметнички дела е забавна и забава.Тоа е совршена активност за патување и можете да го земете со вас било каде.latch кука килим комплет усвојува дебели анти пропадна сендвич ткаенина мрежа која се обвиткани со webbing, тоа е издржлив и outlast.На готовиот производ е мека, удобен и убава.Дизајн отпечатена на платно.Тоа го прави рачно производство толку лесно.и покрај тоа што немате никакво искуство со latch кука и исто така можете да го направи тоа.На Hd дизајн цртање доаѓа со боја шема хартија и инструкции.Платно јасно го покажува секој мал квадрат и боја предиво за употреба.Симпатична Подарок : Тоа е одличен подарок за вас или вашето семејство и пријатели.Може да се направи latch килим во нап-душеци и седиште перници за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа