Accusize Индустриски Алатки 1/2 Cut-Off Носителот, Разделба Алатка, Mgehr08-2J на 2387-2004, Вметнете Не се Вклучени

Accusize Индустриски Алатки 1/2 Cut-Off Носителот, Разделба Алатка, Mgehr08-2J на 2387-2004, Вметнете Не се

DEN 460.80

Достапност

Месо тело Димензии (H x W) : 1/2" x 1/2"; Insert модел за оваа носителот : Карбид вметнете Калај Обложени MGMN-2 Двокреветни Крајот Cut-off.MGEHR08-2 J Ширина : 0.079"; Црна oxided мазна заврши; За Сечење Параметри, ве молиме обратете се на производот сликата.На сечење-off алатка може само да направи отсечени работни места.Во однос на други редовни сечење, тоа е подобро да се користи на други 6 парчиња од собата.Ве молиме имајте во предвид дека оваа алатка носителот доаѓа со НЕ вметнете инсталиран.Само носителот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа