adidas машки сабота Шорцеви

adidas машки сабота Шорцеви

DEN 949.68

Достапност

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Машки шорцеви за секојдневни работи.Редовно се вклопуваат е блиску до телото, нудејќи полу-опремени се чувствуваат дека го следи обликот на телото.Светлината и дише ткаенина; Drawcord на еластичен појас за прилагодливи одговара.Влага-апсорбирање на AEROREADY ви помага да остане сува.Пот-guard телефон џеб.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа