50 Парче 1/4 X 3/8 Висока Темп Силиконска Гума Заострените Приклучокот За Полнење Боени Сопствени Сликарски Материјали

50 Парче 1/4 X 3/8 Висока Темп Силиконска Гума Заострените Приклучокот За Полнење Боени Сопствени Сликарски

DEN 190.80

Достапност

Дното дијаметар : .250" - Врвот дијаметар : .375" - Должина на : .750".Флексибилни, трајни и еднократно.Withstands топлина до 600 степени Целзиусови/315 целзиусови степени.Се користи за боени, сликарство, позлата, anodizing, медиумите експлозија, итн.Врвен квалитет со силиконска нема да попуштат, се намали, зацврстуваат или да се прекине.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа