23191157 OE Стил Возачот Левата Страна Огледало Стакло w/Назад Плоча Компатибилен со Chevy Колорадо GMC Кањонот 15-20

23191157 OE Стил Возачот Левата Страна Огледало Стакло w/Назад Плоча Компатибилен со Chevy Колорадо GMC Кањонот

DEN 831.12

Достапност

▶️ Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота. ▶️ Зададените Димензии како ОЕМ. ▶️ Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување. ▶️ Директна Замена за Фабриката Единица. ▶️ Се Вклопува Модели Без Загрева Стакло; Без Ловец Огледало.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа