Деве Herbes Чиста Copaiba Етерични Масла (Copaifera officinalis) со Внатрешно Пластични Евра Dropper Терапевтски Одделение Пареа Дестилирана за Лична Нега 15ml (0.50 мл)

Деве Herbes Чиста Copaiba Етерични Масла (Copaifera officinalis) со Внатрешно Пластични Евра Dropper Терапевтски

DEN 239.76

Достапност

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ПАРИ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО & ЧИСТОТА ГАРАНЦИЈА - Ние, производителот, Деве Herbes, гарантира дека нашите масла се чисти и природни.Ние нудиме 100% задоволство гаранција за нашите производи.Ако сте незадоволни од било која причина, ние ќе го замени вашиот производ или рефундирање на вашите пари.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.Ние веруваме во нашите производи & се нуди 'Без Прашања Праша Пари Гаранција за враќање на' за последните 9 Години.Количина - 15ml (0.50 мл) Контејнер Тип - Висок Квалитет Килибар Стаклено Шише со внатрешна Пластични Евра Dropper.Ботаничкото Име -Copaifera officinalis, 100% Чист, Природен, Undiluted, Премиум, Терапевтски Одделение Етерично Масло Алкохол слободни, Растворувач Слободни, Вегетаријанци, без Суровост, Не се Тестирани на Животни.Метод на Екстракција - Пареа Дестилација.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : не се однесуваат директно на кожата, секогаш се разредува со превозникот масло. 1% за секојдневна лицето за нега - 5-6 капки во 30ml превозникот масло. 2% за секојдневна тело грижа - 10-12 капки во 30ml превозникот масло. 3-5% за акутна нега - 15-30 капки во 30ml превозникот масло 1ml е составена од околу 16 капки.Да се чува далеку од очите.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа