Genenic Тројно Куче, Мачка Садот Автоматски Милениче Фидер 15°Навалите и 360°Rotatable Двојно Храната Сад со Автоматски Шише за Вода Сад Монтажни Мали и Средни Кучиња и Мачки

Genenic Тројно Куче, Мачка Садот Автоматски Милениче Фидер 15°Навалите и 360°Rotatable Двојно Храната Сад со

DEN 479.76

Достапност

✔【Автоматско Снабдување со Вода】 : Св принцип, автоматски снабдување со вода,17-унца капацитет е доволно за вашето домашно милениче да се пијат за 3-5 дена.✔【Роман Дизајн】:3 во 1 автоматско вода сад и храна фидер сад во собата,Две пластични мачка куче храна чинии може да се одржи мачка куче сува храна и мокра мачка куче храна одделно,15° навалување за заштита на мачката вратот двојно храната сад, двојно храна сад во собата 360° rotatable, 3 масти мачки може да се јаде без цедење.Мијалникот сепаратор намалува со мокрење вашето домашно милениче коса додека вода за пиење, исто така го задржува вода чиста.Genenic 3 во 1 автоматско милениче внесувач е комплетен сет на вечера храна, кои можат да бидат споделени од 2 или 3 домашни миленици. ✔【Лесно Користете & Чисти】 : 360°rotatable дното, нудејќи различни агли да има 3 тешки мачки јадењето во исто време.Монтажни делови, чинии се лесно да се извади за чистење или со додавање на храна. 3 во 1 автоматско вода сад и храна фидер сад во собата,Две пластични мачка куче храна чинии може да се одржи мачка куче сува храна и мокра мачка куче храна одделно,15° навалување за заштита на мачката вратот двојно храната сад, двојно храна сад во собата 360° rotatable, 3 масти мачки може да се јаде без цедење.Монтажни делови, чинии се лесно да се извади за чистење или со додавање на храна.Св принцип, автоматски снабдување со вода,17-унца капацитет е доволно за вашето домашно милениче да се пијат за 3-5 дена.Монтажни делови, чинии се лесно да се извади за чистење или со додавање на храна.Св принцип, автоматски снабдување со вода,17-унца капацитет е доволно за вашето домашно милениче да се пијат за 3-5 дена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа