QG 23 Унца Акрилна Пластика Iced Чај Првенство Стакло Гимнастик Сет од 6 Сина DF131-BU6P

QG 23 Унца Акрилна Пластика Iced Чај Првенство Стакло Гимнастик Сет од 6 Сина DF131-BU6P

DEN 662.40

Достапност

Сет вклучува 6 сина highball tumblers.Секој 7.09 инчи висок и 3.46 инчен устата дијаметар.Направени од издржлив BPA-free акрилик материјал.Обезбеди стакло како јасност и поголема издржливост.Одлично за внатрешна и надворешна употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа