LUOHAIMEI 3 Инчен Плочата Лежишта Колекции 2 ПАРЧИЊА Ротирачки Носечка Плоча Фабрика за Замена на Дел 5/16 инчи Дебела за да се Прикаже Полици Топката-Имајќи

LUOHAIMEI 3 Инчен Плочата Лежишта Колекции 2 ПАРЧИЊА Ротирачки Носечка Плоча Фабрика за Замена на Дел 5/16

DEN 1320.00

Достапност

ПЛОЧАТА ИМАЈЌИ. 2 Парчиња СРЕБРО. 3 инчен плоштадот плочата лежишта ротирачки носечка плоча со 150 фунти капацитет, 5/ 16 инчи дебела. 16 Парчиња на 304 нерѓосувачки челик само-прислушување завртки. 1 Парче двојно-на чело крст-раководител електрични шрафцигер.Доволно за вашата затворен или отворен мебел собранието и handcrafting работа.Спецификации : Боја : Silver Material : цинк-plated Quantity : 2 pieces Size : 7.1 x 7.1 cm/ 3 x 3 инчи (LW)Висина : 0.8 cm/ 0.32 inch Feature : Плоштадот шупливи железо ротари имајќи.Инсталација метод : Изберете соодветна големина на лого, а потоа користете навртки и завртки директно да ја ротирате работа до заклучување.Дизајн концепт : Дизајн на круг жлебови за лого и поддршка, повеќе жлебови може да ги задоволи потребите на различни предмети и намалување на можноста за премногу триење, без да ги уништи на вашиот кат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа