Mandala Занаети 6mm Боло Мозок – Боло Плетенка Кожа Кабелот за Изработка на Накит – Круг Вистинска Кожа Кабелот Боло Вратоврска Кабелот за Занаети Завиткување Боло Врс

Mandala Занаети 6mm Боло Мозок – Боло Плетенка Кожа Кабелот за Изработка на Накит – Круг Вистинска Кожа Кабелот

DEN 263.76

Достапност

Плетенка кожа cording за изработка на накит, додатоци, облека или одлуки; Круг кожа кабелот за обетки, ѓердани, anklets, нараквици, ремени, headbands, западна шапка бендови, брадата ремени, боло врски, чанти, очила ремени, или shoelaces и акценти.Дебела кожа кабелот за занаети, алкохол, средување, украсување, beading, обврзувачки, или завиткување; Селски кожа канап за модерен рачки, lanyards, keychains, или завеса вратоврска грб.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа