Heanttv Мини гуми inflator, за автомобил Гуми, Велосипеди, Топки, Дигитален гуми воздушниот Компресор со Дигитален Дисплеј, LED Осветлување, Cordless Верзија и Литиум јонска Бат?

Heanttv Мини гуми inflator, за автомобил Гуми, Велосипеди, Топки, Дигитален гуми воздушниот Компресор со Дигитален

DEN 959.76

Достапност

Овој пренослив воздушниот компресор е опремен со 3 дополнителни млазници, која е многу погодна за автомобил гуми, мотоцикли, велосипеди, и топки. ➤[Сите додатоци] -Craftersmark CRA-4006 електричен автомобил гума инфлација пумпа, воздух црева, 3 млазници, USB.План започнува на датумот на купувањето. ➤[Preset гуми притисок и автоматски стоп] Лесен за употреба, можете да наместите на гуми притисок спектар однапред преку LCD екранот и автоматски да се запре инфлацијата, поддршка 4 единица префрлување : Kpa / Бар / Psi / Kgf, која може да се користи во различни сценарија. ➤[Осветлување 6 LED светилка монистра] Доаѓа со 6 LED висока осветленост светилка монистра, кои може да се користат во темница држава. ➤Опис на производот -во Споредба со гломазна традиционалните воздушна пумпа, нашите рачни безжична воздушна пумпа зема својата голема предности носат многу поголема флексибилност и погодност за различни намени.77 инчи, компактен и лесен.Време на полнење : 2-3 часа, мерење на точноста : /- 1psi ➤[Мултифункционален дизајн]-Тоа не е само гуми inflator, но исто така преносни моќ банка за возење и патување.Овој пренослив воздушниот компресор е опремен со 3 дополнителни млазници, која е многу погодна за inflating автомобил гуми, мотоцикли, велосипеди, топки, воздушни перници, итн. 4 Притисок единици : PSI, БАР, KPA, Kg/cm2. ➤[Општ опис] МАКС 150 PSI притисокот : висока прецизност алуминиумски умре-кастинг цилиндар може да биде под притисок 150 psi, големината е само 9.Тоа е доволно мал за да се вклопуваат во автомобил и само зема мал простор. ➤[Вградената батерија и долго standby] Изградена-во 2000 m Ah литиум-јонска батерија, тоа може да биде целосно наполнета во само 2 часа, и тоа постојано може да се надува 4 гуми кога целосно наполнета, и времето на мирување е повеќе од 1 година.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа