ECCPP 924-517 Резервни Гуми ја воочи големината и Превозникот Собранието Ги Алатка одговара за Компатибилен за Кадилак Escalade 2003-2017, за Лавина 1500 2003-2006, за GMC Yukon 2003-2017, за GMC Yu

ECCPP 924-517 Резервни Гуми ја воочи големината и Превозникот Собранието Ги Алатка одговара за Компатибилен

DEN 1175.76

Достапност

【FITMENT】 2007-2013 за Chevy Лавина, 2002-2006 Лавина 1500 2500, 2015-2018 Предградието, 2001-2014 Приградски 1500, 2001-2013 Предградието на 2500, 01-18 Тахо 2001-2018 за GMC Yukon, 2015-2018 Yukon XL, 01-14 Yukon XL 1500, 2001-2013 Yukon XL 2500 2002-2018 за Кадилак Escalade, 2003-2018 Escalade ESV, 2002-2013 Escalade ЛОК. 【УДОБЕН ОПЕРАЦИЈА】 Дизајн за товарење или истовар резервни гуми, што е тешко за човек да се заврши, без помош на машина.Тоа е погодно, труд-за заштеда на енергија и заштеда на време да се вчита/истовар на резервни гуми и во итни случаи.Здодевна работа, ниско ниво на бучава и лизгање механизам го прават тоа полесно да ја заврши работата. 【ОЕМ ДИЗАЈН】 Оваа гума ја воочи големината и лифт е произведен на OE спецификација за да се обезбеди фабрика-свеж изглед и директно одговара, дека непречено да ги укине или намали резервни пневматик. 1 PC Резервни Гуми ја воочи големината и Превозникот Собранието, направен од тешки челик за трајност и отпорност на корозија.Директна замена, лесна инсталација, да заштедат време и напор, безбеден и сигурен.Новиот дизајн ја откаже средно latch, што е повеќе погодно. 【РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ OE】 924-517, 924517, 22968178, 25974845, 15204233, 10385565, 15079644, 15148541, 15148542, 15190799, 15193543, 15198875, 15257931, 15295859, 15866166, 15866167, 15866168, 15866169, 15866170, 15868463, 19153286, 19208218, 22968178, 22968179, 25792481, 25792482, 25792483, 25912262, 25912263, 25912264, 25974846, 25974847. 【ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА】 1 година гаранција за производот.Ве молиме да користите дел пронаоѓач или нашиот описи за проверка на компатибилност пред ставање на ред.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа