Компатибилен со Fitbit Блаже Нерѓосувачки Челик Бендови со Рамка, Метал Кристал Bling Замена Бенд Ремени Додаток Dressy Домот Хривнија Wristbands Компатибилен Fitbit Блаже Жени Ма

Компатибилен со Fitbit Блаже Нерѓосувачки Челик Бендови со Рамка, Метал Кристал Bling Замена Бенд Ремени Додаток

DEN 141.12

Достапност

Шик Дизајн Компатибилен со Fitbit Блаже.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Не оцрни.Погоден за 5.8"-8.1"зглоб.Сет со rhinestones.Ја прави вашата Блаже бенд изгледа како накит.Ти носи многу комплименти.ЛЕСНО ДА ја промените големината : Едноставно отстранување на виткање затворач за да ја промените големината на бендот.Нема алатка е потребно.Рамката има инсталиран на бендот, лесно да ја завршат својата Блаже на овој бенд. 1 година Гаранција.Цел со доверба со 1 година гаранција за замена или целосна наплата без да се вратите на објектот.Замена Нерѓосувачки Челик Bling Стил на Бендот Компатибилен со Fitbit Блаже.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Никогаш не оцрни.Дијамант(кристал) на линкот го прави вашиот smart watch погледне повеќе модерни.Едноставно отстранување на виткање затворач за да ја промените големината на бендот.Нема алатка е потребно.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ве молиме порака ни за слободни замена или рефундирање без да се вратат.Пакетот Вклучува : 1x Replacenemt бенд Компатибилен со Fitbit Блаже 1x Метална Рамка На тракерот НЕ е вклучена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа