Практична Ѕид-монтирани Хартиена Крпа Носителот Нерѓосувачки Челик Ролна Хартија Носителот Удар-слободен Ткиво Диспензерот за Кујна Држат Филм Складирање Ткиво D

Практична Ѕид-монтирани Хартиена Крпа Носителот Нерѓосувачки Челик Ролна Хартија Носителот Удар-слободен Ткиво

DEN 1953.60

Достапност

Кажете збогум на валкани и влажна countertops и чување на вашиот десктоп уредно.Компактен дизајн зафаќа најмал простор, додека се уште обезбедување на простор за чување на ролна хартија за крпи, погоден за стандард ролни и големи ролни на хартиени крпи за еднократна употреба.На работ лак дизајн, раката се чувствува топло и деликатна, внимателно да се заштити вас и вашето семејство.Со суспендирани дизајн, хартија за крпи се одржуваат на одредено растојание од ѕид, не се во близок контакт со ѕидот, и чувајте го на хартија за крпи сува и влага-доказ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа