Бебе Се Релаксираат На Mackenzie Микрофибер Кадифен Расадник Рокер Стол, Сива

Бебе Се Релаксираат На Mackenzie Микрофибер Кадифен Расадник Рокер Стол, Сива

DEN 8255.76

Достапност

Убава рокер со поедноставување на дизајнот, што работи и со било кој број на бебе соба settings.Мека-на-на-на допир микрофибер текстил и здрав дрвена конструкција.Мазна лулка движење благодарение на цреша заврши цврсто дрво рокер нозе.Бродови во една кутија.Минимална собранието е потребно. 1-година ограничена гаранција.Може да се комбинира со појавување на Бебето се Релаксираат Mackenzie Отоманската (се продава одделно).Рокер димензии : 33.5"L x 37"W x 36"H. Седиште димензии : 19"W x 24"D. лимит на Тежина : 225 lbs.Net тежина : 54.12 lbs.Превозот димензии : 30.5"L x 24.5"W x 31"H. Бруто тежина : 67.1 lbs.Уживајте во тивка моменти со бебето на Бебето се Релаксираат Mackenzie Рокер Стол.Оваа рокер стол е дизајниран за удобност со thickly поместена седиште перница, седиштето, грбот и потпирачи за раце; на здрав дрвена конструкција, ќе ви обезбеди со години на грижете се-слободна употреба.Бебето се Релаксираат Mackenzie Рокер Стол карактеристики мазна лулка движење благодарение на цреша заврши цврсто дрво рокер нозе.Она што е уште поважно, со 24-инчен длабоко седиште, ова рокер стол ви обезбедува со многу простор за snuggling со твоите малку еден, совршен за читање на спиење приказни.Што речиси го прави за идеално место да потрае некое време за себе и да се чита добра книга, по долго ден.Мек-на-на-на допир микрофибер тапацир е достапен во голем број на убави нијанси, што го прави лесен за да одговара на вашиот постоечки бебе соба оркестарот.Комбинираат со Бебето се Релаксираат Mackenzie Отоманската (се продава одделно) за готовиот изглед и за врвна удобност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа