MILPROX Компатибилен за iPhone 13 Јасен Случај (2021), Кристално Транспарентен Капак Shockproof Заштитна Тешки Браник Школка Анти-Жолта Анти-Нула за iPhone 13 6.1 【2 Камери】 2021-Црна

MILPROX Компатибилен за iPhone 13 Јасен Случај (2021), Кристално Транспарентен Капак Shockproof Заштитна Тешки

DEN 383.76

Достапност

【2021 i Phone 13 6.1" Случај】САМО Компатибилни со i Phone 13 6.1" 2021 нова верзија.【Одговара за 2. не 3 Камери】. 【Заштитна & се Вклопува како Ракавица】Ажурирани подебели случај со зголемена високото застана на работ и 4 агли shockproof воздушни перници силно ги штити испакнати камера и екран од телефонот капки, испакнатини, scatches и со лицето нагоре или надолу.Целиот случај се вклопува како ракавица додавање нема гломазна на вашиот i Phone 13. 【Надвор Оригинална Убавина】Ултра јасно транспарентен назад покажува оригиналната убавината на вашиот i Phone.Супер Заштитна рамка е за добра потпора и модата.Долготрајни јасност отпорни на yellowing. 【Исклучителна Детали】Прецизни cutouts обезбеди лесен пристап до сите додатоци,флексибилни копчето одговор како оригиналот. 【Доживотна Гаранција】Ние обезбеди живот замена и пријателска поддршка на,ве молиме слободно да не контактирате доколку имате било каков проблем.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа