WUCHENG Користи за виски кристално стакло виски дегустација виски нозе sommelier мирис на стакло (200ml) виски очила (Боја : 2 Парчиња)

WUCHENG Користи за виски кристално стакло виски дегустација виски нозе sommelier мирис на стакло (200ml) виски

DEN 1233.36

Достапност

★Користи за виски кристално стакло виски дегустација виски нозе sommelier мирис на стакло (200ml). ★Уникатна форма, заклучување на аромата на виното, најдобар вкус првенство. ★Погодни за виски, XO, ракија, црвено вино, мартини, итн. ★Апликација, семејство, КТВ, бар, семеен собир, забава, итн. ★Купи со доверба-цврсто веруваме дека не постои никаков проблем со нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Спецификација : Материјал : кристал glass Color : како shown Capacity : 200ml/7oz The пакетот вклучува : 1 или 2 вино glassesremind : Секој производ во нашата продавница поддржува директна испорака.1. Имаме добра услуга тим.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.2. Директни продавачот може да го користите слики и материјали на нашите производи.


Параметрите на стоката

Material:
crystal glass
Color:
as shown
Capacity:
200ml/7oz
The package includes:
1 or 2 wine glasses :
remind:
Any product in our store supports direct delivery. :
1. We have a perfect service team. Please rest assured to buy. :
2. Direct sellers can use the pictures and materials of our products. :

Подобро ви се допаѓа