ладно господар DIY лабораторија Портокал Цвет Растенијата Боја Лице Главата Бакнеж Buss Устата Dustproof

ладно господар DIY лабораторија Портокал Цвет Растенијата Боја Лице Главата Бакнеж Buss Устата Dustproof

DEN 359.76

Достапност

Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчен).Класификација : Маска.Функција : -ги Штити вашата уста и лице од прашина, нечистотија, пепел, и пасивното пушење.; -Силна еластична earloop : се обезбеди безбедно, удобно се вклопуваат за возрасни големини.; -Нуди нова алтернатива за вас и вашите пријатели за модерен облека појавување и време на излагањето на вашиот уникатен стил.Материјал : памук.Пакет Количина : 1 x маска.Големина : 19 cm x 10.5 см (7 инчен x 4 инчи)Класификација : Mask Feature : -ги Штити вашата уста и лице од прашина, нечистотија, пепел, и пасивното пушење.-Силна еластична earloop : се обезбеди безбедно, удобно се вклопуваат за возрасни големини.-Нуди нов алтернатива за вас и вашите пријатели за модерен облека појавување и време на излагањето на вашиот уникатен стил.Материјал : cotton Package Количина : 1 x маска.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа