Сите Пороци Хамилтон Обичај 30 Cal Муниција Кутија и Виски Очила Подарок Сет (Персоналните Производ)

Сите Пороци Хамилтон Обичај 30 Cal Муниција Кутија и Виски Очила Подарок Сет (Персоналните Производ)

DEN 2398.80

Достапност

Лекување на себе си на вашиот омилен пороци со овој елегантен виски подарок сет.Вклучува 30 cal муниција може, 2 карпи очила, цигари машина, и полесни.Очила и муниција може да се запознае со новите планови на почетна и две линии текст.Исклучителен подарок за вашиот сопруг, татко, брат или другар кој ужива виски и пури.Пури не се вклучени.Понекогаш, само треба да се занесе себе си со вашите омилени пороците.Без разлика дали тоа е долго ден на работа и тоа е причина за прослава, ќе треба овој обичај виски подарок сет!Овој комплетен сет има сите на вашите омилени работи : две чаши виски, пура машина, полесни, и .30 калибар муниција кутија.Очила и муниција може да се врежани со почетна и две линии на текст што ќе добиете за да се прилагодите.Класичен карпи очила се совршени за споделување чаша бурбон со еден пријател, особено кога се спарени со неколку пури.Сè за ова виски подарок собата е елегантен, префинет, и кул, исто како тебе!Однесувајте се кон себе на овој неверојатен сет или ја даде како спектакуларен подарок на некој друг кој ги цени виски и пури, како што твојот татко, брат или најдобра братче.На муниција кутија мерки 10" x 7" x 4".На Buckman очила мерка 3.5" x 3.25" и држете се до 10.25 унци секој.Пури не се вклучени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа