Тенџере Пан Капакот на Држачот за Управување со кујна Полица Сечкање Одбор Рек Сечење Одбор Рек Организатор Стојат Носителот Кујната Countertop Мозоци Складирање Поли?

Тенџере Пан Капакот на Држачот за Управување со кујна Полица Сечкање Одбор Рек Сечење Одбор Рек Организатор

DEN 443.76

Достапност

Кујна Мултифункционален Простор : 12.5*14.5*21.5 CM/4.92*5.7*8.46 Инчен, 4 картичка слотови, може да поставите 2 тенџере капаци и 1 сечење одбор во исто време, прв кат мала куќа дизајн, исто така, може да guard една супена лажица; Може да се користи како мала полица за лесно продавница десктоп книги, изработка на десктоп уредна и не неуредна.Електростатско спреј во боја, не е лесно да ' рѓа; таписерии изработка, фирма заварување; круг агол дизајн, фино полирање, нема гребење; мазни рабови, удобно.Лесни,рационализација дизајн, едноставен и дарежлив; садот покријте и сечење одбор се компатибилни со складирање, наменета за вашата кујна живот.V форма Тенџере Покрие Тока Дизајн : единствена картичка позиција дизајн, може да stably поправат тенџере покрие рачка за да избегнете тресење, менувањето, итн., не се лизга и убави; четири-оддел за дизајн, складирање слоевит, повеќе лесен пристап;.Добра Организација Помошник : поставените железо дното не само што се решава проблемот на каде да се стави на сечење одбор, но, исто така, гарантира дека сечење одбор е чиста и хигиенски; мулти-цел складирање, правење целосна употреба на просторот, лесно за чување на разни кујнски прибор, што кујната countertop повеќе чисти и уредно.Лесно складирање на прибор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа