LQIAN Мултифункционален Седат прозорци Тренер Спортска Опрема Количка за Домаќинство Прилагодливи Седат Ab Клупи Клупата Притиснете Гира Столче Одбор Полно Тело, се

LQIAN Мултифункционален Седат прозорци Тренер Спортска Опрема Количка за Домаќинство Прилагодливи Седат Ab

DEN 1740.00

Достапност

Количка за тренингот клупата, благодарение на својот компактен дизајн, одборот ви овозможува лесно да се свитка клупата прес.Може да се стави тоа во аголот или под креветот кога ќе го завршите тренингот.Заштеда на повеќе простор.Седиштето и назад влошки можат да бидат readjusted во различни позиции.Се прилагоди на клупата на вашиот обука и да се постават во спушта, во опаѓање, или рамна положба.Количка за дизајн, по виткање, мали димензии, лесен за чување, не заземаат многу простор.Овој мулти-тренингот клупата може да ви помогне да се заврши повеќе од 20 поставува на обука вежби, вклучувајќи клупата, рамо притисок, тегови, abs, нуркање и повеќе.Тоа е одличен уред за комплетен тренинг дома или во теретана.Оваа вежба дома клупа може да се користи како седат до клупата, се приклонуваат клупата, ab клупата, римската столица, кревање стол, можете да ги вежба мускулите на целото тело, задржи вежбање, телесната тежина, зајакнување на мускулите и останете здрави!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа