#12 x 3/4 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид (Картон: 2,000 компјутери)

12 x 3/4 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна

DEN 15887.76

Достапност

Хексадецимален за Миење Unslotted AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик со Црна Оксид Заврши.Само-Прислушување Завртки, #12 x 3/4" Тип АБ Само-Прислушување Завртки / Unslotted / Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / Црна Оксид.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа