Деца на Чување Кошница Цртан филм Малку Животно Играчка и Додаток за Складирање Бин Расклопна Организатор Складирање Кошница за Дома Décor 19.3x11.8x15.9 во

Деца на Чување Кошница Цртан филм Малку Животно Играчка и Додаток за Складирање Бин Расклопна Организатор Складирање

DEN 887.52

Достапност

Димензии : 19.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Тежина : 650g.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.9 во / 49x30x40.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Тежина : 650g.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се користи за чување на разни украси, занаети,детски играчки, списанија и други предмети.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа