jinyiSHOP Отворено Ѓубре Лименки Отворено Сортирање корпата за Ѓубре на Улица Парк Ѓубре Може да Имитација на Дрво Изглед со Голем Капацитет Двојно-Барел корпата за Ѓу?

jinyiSHOP Отворено Ѓубре Лименки Отворено Сортирање корпата за Ѓубре на Улица Парк Ѓубре Може да Имитација

DEN 2205.60

Достапност

Тоа може да се користи во отворено јавни места, како што се паркови и улици. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Двојно барел дизајн, голем капацитет, погодно за ѓубре за класификација и за отстранување на отпадот.4")Превозот листата : корпата за Ѓубре * 1 Not : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Лесен за одржување и чистење, заштеда на време и hassle Product име : Отворено сортирање ѓубре can Colors : како што е прикажано во figure Material : Поцинкуван челичен лим + ПВЦ пластика wood Size : 90×45×95cm (35.На декоративни дрвени ленти се изработени од ПВЦ пластика дрво, кое може да се користи за долго време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа