Draper 85529 M20 x 1.5 Замена на Резервни Допрете го

Draper 85529 M20 x 1.5 Замена на Резервни Допрете го

DEN 660.24

Достапност

Суштински дел на нафта sump plug поправка комплет.Направени од високо квалитетни материјали.Идеални за професионални или индустриска употреба.Draper M20 x 1.5 замена допрете го е суштински дел на нафта sump plug поправка комплет.Таа е направена од високо квалитетни материјали.Идеални за професионални или индустриска употреба.Лесен за употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа