2200 Компјутери Еластична Венчиња Мини Јасно Коса Гума Бендови Мека Коса Ластичињата Врски Бендови

2200 Компјутери Еластична Венчиња Мини Јасно Коса Гума Бендови Мека Коса Ластичињата Врски Бендови

DEN 143.76

Достапност

Топло совети : гумени бендови се за еднократна употреба.Ве молиме не повторна употреба нив еднаш го изгуби жартиери,но 2200 пребројувањето на бендови може да се користи за долго време.Мулти-апликација : Договор за долга или кратка коса,кадрици,конска опашка,плетење,секојдневно hairdos итн.Ве молиме, чувајте ги подалеку од деца под 3 години за да се избегне гушење и голтање.Функција : 2 mm(W)x20 mm(L),Еко-пријателски TPU материјал,нема да финтата или оштетување на вашата коса.Долготрајни : добро еластична дека е лесно да се водат и не е лесно да се скрши. 2200 Компјутери Еластична венчиња Функција *Боја : Multicolor *Материјал : Високо Квалитетен TPU. *Големина : 2 mm(W)x20 mm(L) Пакет се Вклучени : 2200 Компјутери Еластична венчиња *** Гаранција : Не се задоволни.Целосна наплата предвидено.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа