SHOOYING Девојки Жените Pleated Здолниште Училиште Униформа Мини Здолништа, Големина 2 Години - НИ 2XL

SHOOYING Девојки Жените Pleated Здолниште Училиште Униформа Мини Здолништа, Големина 2 Години - НИ 2XL

DEN 143.76

Достапност

На pleated здолниште е опремен со безбедносни панталони, лабава и дише,па не се грижи за срам.На pleated здолниште е опремен со безбедносни панталони, лабава и дише,па не се грижи за embarrassment Machine мијат е можно, но тоа е генерално се препорачува да се мијат со рака, се препорачува да се мијат со ладна вода, ако пеглање, препорачливо е да се задржи на температурата на околу 98.Детали : Безбедност шорцеви внатре за да се избегнат непријатности.Дизајн : дизајнот на класичен А-линија здолниште, полн со модни смисла и покривање на телото.Натпреварот Совети : Pleated здолништа се многу на сите појавување, за појавување на кошули, џемпери, суичери, безбол униформи, чорапи, ракавици, итн.Еластична затворање.Машина за миење е можно, но тоа е генерално се препорачува да се мијат со рака, се препорачува да се мијат со ладна вода, ако пеглање, препорачливо е да се задржи на температурата на околу 98.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа