Екран Заштитник Наменета за HTC EVO Дизајн Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

Екран Заштитник Наменета за HTC EVO Дизајн Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет

DEN 2136.00

Достапност

СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ РАМЕН ДИЗАЈН - Нашите Нано матрица UHD+ screen protector опфаќа рамен дел од екранот само, оставајќи свиткани рабови слободно да се вклопи во вашиот случај подобро и намалување на сите не-лепило бел ореол.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа