Топла Вода во Шишиња Преносни Слатки Животни мачка Куче Свинче Рака Потоплите Топла Вода-Пополнување Топла Вода во Шишиња, Кеси 15 * 9.6 cm 1PC Гума Топла Вода Торба (Боја

Топла Вода во Шишиња Преносни Слатки Животни мачка Куче Свинче Рака Потоплите Топла Вода-Пополнување Топла

DEN 3506.64

Достапност

Дизајнот на овој класичен топла вода во шише,лекување на болки во мускулите, стрес или грчеви, артритис, болки и болки, беспомошна necks, долниот дел на грбот, жените менструални грчеви и други чести болки , се вози надвор на ладно во зима за да се задржи топло.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3cm, ве молиме understand2.Име на производ : вода за вбризгување на топла вода bottle Size : 15*9. Производот фотографии не содржат елементи, освен product3. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Лекувањето на болките во мускулите, стрес или грчеви, артритис, болки и болки, беспомошна necks, долниот дел на грбот, менструални грчеви и други чести болки и и, исто така може да се удвои до како ладна облога за деца со треска или да се намали отокот за ситни повреди.КАДЕ ДА го КОРИСТИТЕ : кога е ладно - Смирува болки и болки во врска со спортски повреди, менструални грчеви, артритис и влечат мускули - Донесе дополнителна топлина каде што треба тоа : во автомобил, додека кампување или патување. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа