Aimehonpe Деца Деца Момче Облека Шорцеви Симпатична Кошули Лето Тимови Поставува

Aimehonpe Деца Деца Момче Облека Шорцеви Симпатична Кошули Лето Тимови Поставува

DEN 215.76

Достапност

100% Памук.Увезени.Машина За Миење. 100% Памук мека, еластичен, лесни и дише ткаенина, удобно се вклопуваат.Удобен момчиња playwear сет : Екипажот деколте лесно да се стави on/off, еластична корселе за подобро удобно се вклопуваат, коленото должината на чувањето на детето да се излади во текот на летото.Момчето печатите омилени тимови : Оган камион, диносаурус, маскирна, писмо за печатење Т-маица со кратки филмови полни со исти елементи краток сетови, боите се различни и симпатична.Стилски и одлична за фотографии!.Повик стилови совршен ден за на училиште,, летен камп, спиење носат, дома носат, спорт носат, секојдневно носат надвор и да игра носат.Тоа е идеален подарок за децата.Направи децата се полни со енергија секој ден.Препорачана Големина : Овие момчиња краток поставува погоден за 2-6 години дете и малку момчиња.Ве молиме да го прочитате детални информации за големината на табелата внимателно пред купување. 100% памук виножито/тигар рагби кратки ракави tee и морнарица/каки краток сет, боите се различни и симпатична.Стилски и одлична за фотографии!Големина на табелата е корисен големина асистент.Секоја големина на дете е различно ние секогаш препорачуваме дека ќе се инвестира во мерка лента да се измери кога шопинг онлајн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа