Шетач Шише Носители, Twoworld 360 Степени Ротација Antislip Универзална Купот на Држачот за Слободни Виси на Ветер Купот на Држачот за Шетач, Велосипед, инвалидска Количка, М

Шетач Шише Носители, Twoworld 360 Степени Ротација Antislip Универзална Купот на Држачот за Слободни Виси на

DEN 167.76

Достапност

Пакет including1 X Против пролизгување gaskets1 X Шетач Шише Носители.Ова е најдобар избор за мајки да одиме!.Разноврсна : Компатибилен со повеќето шетач модели, но исто така и за велосипеди, инвалидски колички, мотоцикли и автомобили.5-5cm - На шетач заграда може да се ротира 360 степени и може да се монтира на handlebars, придружни цевки, пред предници и пред цевки за употреба во повеќето колички.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа