Бременоста Соопштение Кошула унапреден во Големиот Брат Кошула постара Сестра, Кошула

Бременоста Соопштение Кошула унапреден во Големиот Брат Кошула постара Сестра, Кошула

DEN 191.76

Достапност

100% Памук.Машина За Миење.Еден удобен, мека дете & младата т-маица, бременост соопштение tee за малите.Симпатична, мека, cuddly и забава кошула за вашиот син или ќерка да се носат очекуваме да биде големиот брат или постара сестра наскоро.Одличен подарок идеја за наскоро да биде големиот брат постара сестра, јас сум толку симпатична моите родители се имаат друга маица за години и доенчиња.Одличен начин да го изненади семејството, со ова бебе се открие кошула за деца.Унапредена во големиот брат кошула - промовирани да постара сестра, кошула.Симпатична начин да се ајде луѓе знаат ви се очекуваат класичен екипажот деколте кратко sleeve tshirt за години и доенчиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа