Ткаењето Алатка, Ткаење Алатка Додатоци со Висока Цврстина Удобен да го Инсталирате Машина за Плетење

Ткаењето Алатка, Ткаење Алатка Додатоци со Висока Цврстина Удобен да го Инсталирате Машина за Плетење

DEN 1905.60

Достапност

ЗА ПЛЕТЕЊЕ МАШИНА : Оваа игла е погодна за KR830, KR838, KR850 машини за плетење.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ : На weaver е добар додаток за наѕира, не е само лесен за употреба, но исто така лесно да се чисти.СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : Ова ткаење алатката не е само стабилна во перформанси, но исто така погоден во должина, што е сосема погодна за наѕира.Информации за ПРОИЗВОДОТ И УСЛУГАТА за ГАРАНЦИЈА : Ако имате какви било прашања или предлози во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе бидеме во вашата услуга во било кое време.УДОБЕН ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : На weaver има 50 плетење машински игли доволно за да можете да ја користите, лесно да се инсталира. 1. 50pcs плетење машински игли се доволно за вашата помош, удобен да го инсталирате 3. Увезени челик материјал, висока цврстина и долг животен век. 3. Оваа игли се погодни за KR830, KR838, KR850 плетење машина 4. Добро додатоци за ткаење машина, лесно за ракување. 5. Стабилни перформанси, погоден должина може да се вклопат за ткаење машина совршено .


Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand new
Material:
Steel
Length:
Approx. 12cm / 4.7in
Applicable Models:
KR830, KR838, KR850
  :
Package List:
50 x Knitting Machine Needles :

Подобро ви се допаѓа