3D Зголеми Steampunk Срцето со Часовници и Брзини Врамени Плочка, 8 x 8

3D Зголеми Steampunk Срцето со Часовници и Брзини Врамени Плочка, 8 x 8

DEN 829.68

Достапност

Произведени во сад.Inset висок сјај 6x 6 Ceramic плочка.Клучалката во задниот дел на рамка овозможува лесно Виси.Цреша заврши.Цврсто дрво рамка.Steampunk срцето со Часовници и брзини врамени плочка е 8 инчен x 8 инчен со 6 инчен x 6 инчи висок сјај inset керамички плочки, опкружен со цврсто дрво рамка со пред-drilled клучалката за лесно монтирање на ѕид.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа