RTYUBV Чаша Носителот,Бебешка Чаша Носителот Дете Велосипед Велосипед Количка Шише Рек 360 Rotatable за Pushchair Кабриолет Шетач Додатоци

RTYUBV Чаша Носителот,Бебешка Чаша Носителот Дете Велосипед Велосипед Количка Шише Рек 360 Rotatable за Pushchair

DEN 1716.00

Достапност

Направени од високо квалитетни материјали, ова шетач чаша носителот се издржливи и отпорни на оштетување.Добра цврстина, голем дијаметар, и стабилна поддршка.Лесно да се инсталира и расклопување, лесен за користење и брзо да го користите.Купот на носителот на вилицата може да биде исечени на челични цевки на шетач рамка.Погоден за сите видови на бебешките колички, децата трицикли, велосипеди и други модели. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од високо-квалитетни материјали, ова шетач чаша носителот се издржливи и отпорни на оштетување.Добра цврстина, голем дијаметар, и стабилна поддршка.Лесно да се инсталира и расклопување, лесен за користење и брзо да го користите.Купот на носителот на вилицата може да биде исечени на челични цевки на шетач рамка.Погоден за сите видови на бебешките колички, децата трицикли, велосипеди и други модели.Со тоа, тоа е погодно за вас и вашето бебе да оди надвор.Чаша носителот само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : 16cm×10cm×12cm/6.30 во×3.94 во×4.72 во(L×W×H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Купот на носителот.


Параметрите на стоката

Material:
ABS
Color:
Black
Size:
16cm×10cm×12cm/6.30in×3.94in×4.72in(L×W×H)
Quantity:
1 Pc

Подобро ви се допаѓа