Камерата Филтер Круг Домување ND4 Леќа Филтер за GoPro HERO8 Црна.

Камерата Филтер Круг Домување ND4 Леќа Филтер за GoPro HERO8 Црна.

DEN 823.20

Достапност

Круг Домување ND4 Леќа Филтер за Go Pro HERO8 Црна. 1. Направени од метал и високо ниво на транспарентност стакло.2. Значително намалување на леќа светкаат и ghosting при правењето на филтер анти-нула, намалување на рефлексија, водоотпорен, зголемување на површината издржливост, нафта & отпорни на прашина.3. ND филтер ги намалува количината на светлина што доаѓа во сензорот за близина, ви дава слобода да ја создаде својата работа со што се овозможува повеќе контрола на камерата снимање, експозиција и сензорот за чувствителноста settings.Броевите во грбот претставуваат затемнување ниво.4. Заштитете го вашиот скапи леќа од прашина и нула додека не lowing вашиот квалитетот на фотографијата.5. Преносни и издржлив, лесен за инсталација.6. Лесни, висок transmittance и ниска reflectance.7. Answer : ___________________________ Note : камерата не е вклучена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа