DEWALT Шрафцигер Малку Сет, Влијание Подготвени, FlexTorq, 35-Парче (DWA2T35IR)

DEWALT Шрафцигер Малку Сет, Влијание Подготвени, FlexTorq, 35-Парче (DWA2T35IR)

DEN 959.52

Достапност

Flex Torq битови во малку возачот постави функција на подолг Flex Torq Зона* за префрлување на оптимално вртежен момент во тешко заеднички апликации, обезбедување на издржливост и подолг живот.Магнетни Завртка за Заклучување ракав минимизира капки и го намалува wobbles.Клипот latch за безбедно затворање.Минимизира капки и го намалува тетеравење.Мали Масовно Складирање големина одговара на внатрешноста на Мали и Средни Tough Case+ (се продава одделно) - Идеални за организирање лабава мрежа.Го намалува кршење и подолг живот.Средни и големи димензии се доаѓа наскоро.Нашите Flex Torq ВЛИЈАНИЕ ПОДГОТВЕНИ додатоци сега доаѓаат во Tough Case+ систем, најновата прилог на нашата додаток за складирање линија.Патентирана бит-бар дизајн на DEWALT малку сет овозможува лесно отстранување на битови и приспособливи поставеност.Мали Големо и Мало Tough Case+ големини сега на располагање.CNC-машински малку совет за прецизно се вклопуваат во завртка глави за намалување на cam-out.На Tough Case+ систем е connectable случај систем дизајниран за да се оптимизира просторот за складирање и да ја задржите вашиот битови организирани.Бит-бар дизајн на вежба возачот поставите овозможува лесно малку отстранување и јасно капак ви овозможува да се види внатрешноста на прв поглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа