Prestone AS247 Предизвика Спреј Шофершајбната Де-Icer, 32 оз.

Prestone AS247 Предизвика Спреј Шофершајбната Де-Icer, 32 оз.

DEN 291.36

Достапност

Концентрирани високо-перформанси формула топи мразот брзо.Помага во намалување на опасни refreeze.Голема содржина метанол обезбедува силна мраз-топење на моќ.Метанол се смета за најефикасна алкохол за топење на мразот.Двојна акција активирањето.Prestone е Шофершајбната Де-Icer е направено од концентрирани високо-перформанси мраз-топење на формула која се топи мразот брзо и помага во намалување на опасни refreeze.Метанол се смета за најефикасна алкохол за топење на мразот, и голема содржина метанол во Prestone Шофершајбната Де-Icer обезбедува силна мраз-топење на моќ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа