ZSL Складирање Кошеви Памучни Ткаени Ратан Складирање Кошница Растенијата Цвет Торба за Перење Кошница Кујна Облека Играчка Организатор Кошница Декорација Дома До

ZSL Складирање Кошеви Памучни Ткаени Ратан Складирање Кошница Растенијата Цвет Торба за Перење Кошница Кујна

DEN 1750.56

Достапност

Памучни Ткаени Ратан Складирање Кошница Растенијата Цвет Торба За Перење Кошница Кујна Облека Играчка Организатор Кошница Декорација Дома.Природните чист памук јаже прави јаже складирање кошеви кожата-friendly &environmental Wonderfulsoftness без никакви хемикалии безбедни за бебе, дете, chiffon, cottony, свила облека и дрвени подот.Чиста високо еластична памук јаже направи тоа трајни доволно и се поврати својата форма наскоро со пополнување предмети, дури и ако има вдлабнатини или пати кога ќе пристигне.Лесно да се мијат и чистат одржите вашиот дом уредни и чисти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа