Ла Biosthetique Methode Regenerante Био-Fanelan Шампон (За Користење со Губење на Косата) 1000ml/33.8 оз

Ла Biosthetique Methode Regenerante Био-Fanelan Шампон (За Користење со Губење на Косата) 1000ml/33.8 оз

DEN 2951.76

Достапност

Блага нежно чистење на normalise скалпот средина додека поттикнување и подготовка за раст нарушување третмани.Запира губење на косата за подебели и целосни коса.Како да го користите : Чешел низ косата и потиснат со топла вода, пред да аплицираат за шампон да го скалпот со разделба на косата.Масажа на скалпот и да го додадете само доволно вода за да емулгирам шампон.Исплакнете надвор.Состојки : масни киселини/протеински комплекс зајакнува скалпот е природен hydrolipid филм и дава на косата стабилност и сјај.Ментол, масло стимулира и освежува скалпот.Lipo-амино киселини се подобри губење на квалитетот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа