Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Достапност

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : - : Прецизно детални кабина со ejector седиште и контролни панели.5" H x 9" W x 16" D, 0.Автентични Waterslide ознаки и матрицата decals.Ниво На Вештина : 2.Тип на производ : -хоби/ модел колекции.Димензии : вкупна висина - врвот до дното : -2.Стаклен крошна може да фиксна во отворена или затворена позиција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа