YADSHENG Двоглед Професионални Бинокуларна Прилагодливи 20-180x100 Зум Двоглед Отворено Телескоп Ноќ Визија Двоглед & Очила (Боја : Црна, Големина : Една Големина)

YADSHENG Двоглед Професионални Бинокуларна Прилагодливи 20-180x100 Зум Двоглед Отворено Телескоп Ноќ Визија

DEN 4480.32

Достапност

Погледнете добро за брзо се движат предмет, се идеални за птицата гледа, лов, возење, спортски настани.Цел леќа обложени со напредни оптички црвено филм, одлична око за заштита и унапредување на улогата.Се изедначи со бесконечна зум, прецизност фокус систем.Ултра-јасно изградена-во широк агол леќа, што ќе ви овозможи да се види точка на гледање.Погоден за птицата гледа, отворено кампување, гледајќи го игра и други активности.Тоа може да се користи во текот на ноќта, но не и во целосна темнина,Погоден за концерти, опера, посета и астрономски гледање.Не се лизга, не-пропадна мека гума дизајн, стручни чувство.На двоглед е прилагодлив зумирате, може да направи да го цениме мислењето на отворено кога ќе кампување.Карактеристики : Материјал : Rubber Color : Black Zoom : 20x-180x100 Objective Дијаметар : 70mm / 2.76 in Item Големина : 280 * 215 * 108mm / 11.02 * 8.46 * 4.25 in Package Тежина : 1100g / 38.8 ounces Package Големина : 330 * 258 * 138mm / 12.99 * 10.16 * 5.43 in Package Листа : 1 * Двоглед 1 * Леќа Cloth1 * Strap1 * Торбичка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector