Кулер Мастер MasterAccessory ARGB 3-Pin графичкиот процесор Поддршка Заградата, Работ Осветлена ARGB Калено Стакло, Универзална графичкиот процесор Заграда, Повеќе Ориентации

Кулер Мастер MasterAccessory ARGB 3-Pin графичкиот процесор Поддршка Заградата, Работ Осветлена ARGB Калено

DEN 959.76

Достапност

Ако вашиот изгради е на subtler страна, исклучете го осветлување за домот, невидливи графичкиот процесор поддршка заградата.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.На CNC machining обезбедува работ осветлена ARGB.На ARGB графичкиот процесор Поддршка Заградата користи сила и естетски од калено стакло во сосема нови начини.На CNC machining обезбедува работ осветлена ARGB.Разноврсна Поддршка : универзален дизајн на поддршка рака нуди лесно прилагодување за да ги собере високо спектар на графичка картичка и КОМПЈУТЕР случај комбинации.Осветлувањето, исто така може да биде исклучен за невидлива естетски.Силата на TG поддржува најголемите, најлош картички таму.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа