adidas Оригинали mens F-strike Песна Врвот Јакна

adidas Оригинали mens F-strike Песна Врвот Јакна

DEN 1241.04

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Полиестер, 30% Памук.Песна јакна со Flamestrike шема од adidas soccer архиви.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Страна zip џебови за чување.Комплетна поштенски за прилагодливи одговара; Ребрести ракав и полите задржи качулка во место.Ние партнер со Подобра Памук Иницијатива за подобрување на памук земјоделство на глобално ниво; Оваа јакна е направен со рециклиран полиестер да се спаси ресурси и намалување на емисиите.Водени од духот на фудбалски фан култура.Оваа мажите песна јакна вклучува детали од крајот на '90-тите и 2000-тите adidas архиви.Изложен на Flamestrike моделот на ракавите, тоа е изработен од мека блокирам и доаѓа со класичен стенд-ап јака.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа